Tegoroczna zielonogórska kraszanka nie mogła obejść się bez naszej obecności.

25 marca na zielonogórskim deptaku uczniowie naszej szkoły usmażyli gigantyczną jajecznicę z 1000 jaj, zapraszając zielonogórzan i ich gości do wspólnego poczęstunku. Poza tradycyjną jajecznicą zielonogórzanie mogli skosztować potraw na podbudowie jaj, które przygotowali uczniowie z klas gastronomicznych.

 

Zobacz Film

Poza kucharzami swoje umiejętności prezentowali fryzjerzy, kosmetyczki, a atrakcją występu naszej szkoły były ozdoby na świąteczny stół wykonane z odlewów gipsowych. Uczniowie pracowali pod okiem swoich nauczycieli Pana Jana Korsaka, Piotra Dubec, Pani Urszuli Kil, Pani Małgorzaty Włoszczyny, Pani Magdaleny Kuryło oraz Pani Reginy Magryn. Mimo przeszywającego chłodu i nie sprzyjających warunków atmosferycznych spotkaliśmy się z dużym zainteresowaniem i sympatią mieszkańców Zielonej Góry.

Adres

Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego

ul. Botaniczna 66

65-392 Zielona Góra

Kontakt

68 451 38 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Śledź Nas

Początek strony