eTwinning School Label dla Naszej Szkoły!

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że otrzymaliśmy prestiżową, międzynarodową Odznakę Szkoła eTwinning na kolejne lata 2023 -24

Jesteśmy jedną z wyróżnionych 78 placówek polskich szkół, oraz jedną z 2 w województwie lubuskim

Otrzymaliśmy ją, ponieważ uznano nas za szkołę, która aktywnie wdraża oraz promuje wartości i metody pedagogiczne eTwinningu, stanowi punkt odniesienia dla lokalnej społeczności i jest wzorem do naśladowania dla innych szkół. Po raz kolejny udowodniliśmy, że w naszej szkole przestrzegane są zasady Misji Szkoły eTwinning, a nauczyciele zaangażowani w projekty online, w których wraz z uczniami kładą nacisk na współpracę, dzielenie się doświadczeniami i pracę zespołową, działają na rzecz zmian oraz sprzyjają włączaniu społecznemu i innowacjom.

GRATULUJEMY wszystkim uczniom zaangażowanym w projekty eTwinning oraz ich opiekunom: Pani Karolinie Nowak, Pani Jowicie Kazubek oraz Panu Bogusławowi Dąbrowskiemu za pracę w projektach Erasmus+. 

https://etwinning.pl/aktualnosci/odznaki-szkoly-etwinning-2023-2024

Adres

Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego

ul. Botaniczna 66

65-392 Zielona Góra

Kontakt

68 451 38 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Śledź Nas

Początek strony