22 października – w czwartek o godzinie 17.30 odbyło się  w naszej szkole , utrzymane w konwencji konferencji ,zebranie z pracodawcami ZSiPKZ zorganizowane przez kierownika szkolenia praktycznego.

Celem zebrania było zapoznanie pracodawców z koncepcją pracy szkoły na lata 2015-2020 oraz  z istotnymi zmianami w prawie oświatowym w zakresie współpracy szkoły z pracodawcami. Ten punkt zebrania zreferowała Pani Dyrektor Bożena Bogucka.

Przedstawienie wyników ankiet uczniowskich, oraz wyników kontroli zakładów pracy  w ramach prowadzonego nadzoru pedagogicznego w roku szkolnym 2014/2015 zostało zreferowane przez kierownika szkolenia praktycznego – Edytę Halijasz – Tomczuk.

Omówienie sytuacji absolwentów na lubuskim rynku pracy – na podstawie własnego badania ankietowego przedstawiła Pani mgr inż. Mariola Kostrzewska.

Zebranie zakończyła dyskusja na temat oczekiwań pracodawców względem szkoły, dalszej efektywnej współpracy oraz możliwości utworzenia oddziałów patronackich.

Atmosferę owocnego spotkania osłodziło pyszne ciasto upieczone przez uczniów naszej szkoły kształcących się na kierunku technik żywienia i usług gastronomicznych.

 

 

Adres

Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego

ul. Botaniczna 66

65-392 Zielona Góra

Kontakt

68 451 38 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Śledź Nas

Początek strony