Masz dużo pomysłów,  lubisz robić coś twórczego, nie zwlekaj, zgłoś się do BIBLIOTEKI SZKOLNEJ.

Zapraszamy Cię do współpracy z nami przy redagowaniu strony szkolnej biblioteki. Może dzięki Tobie na tej stronie pojawi się nowy interesujący dział, może swoimi pomysłami zainspirujesz innych.
Czekamy na Ciebie w bibliotece szkolnej.

Konkurs1: Czytanie jest trendy

Ogłaszamy konkurs na hasła zachęcające do czytania. Wymyśl i zaprojektuj swoje autorskie hasła. Dostarcz je do biblioteki szkolnej. Najciekawsze z nich znajdą się na wystawie pt. Czytanie jest trendy oraz zostaną umieszczone na stronie internetowej szkoły z nazwiskami autorów. Termin składania prac do 15 września 2015 roku. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie. Biblioteka czeka na każdego z Was.

Konkurs 2 : Książka, którą warto przeczytać.

                 Moje wakacje z książką.

Na naszej stronie chcemy umieszczać tytuły książek wraz z Waszymi recenzjami, które warto przeczytać, które polecilibyście koleżance, koledze. Jeśli ostatnio przeczytałeś interesującą książkę, która wywarła na Tobie duże wrażenie, zachwyciła Cię lub dostarczyła Ci świetnej rozrywki podziel się swoimi doznaniami z innymi i ją zareklamuj.

Adres

Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego

ul. Botaniczna 66

65-392 Zielona Góra

Kontakt

68 451 38 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Śledź Nas

Początek strony