O tym, że w naszej szkole są utalentowani uczniowie wiedzą wszyscy, ale mamy równie utalentowanych nauczycieli, którzy nie boją się nowych wyzwań i chętnie podejmują wiele działań mających na celu promocję Zespołu Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego. Potwierdzeniem moich powyższych słów jest film pt.: "Wiosenna metamorfoza", który nakręciliśmy we współpracy z twórcami programu MUZA. W rolach głównych wystąpili:

Mateusz Halkowicz- naczelny dietetyk - Małgorzata Włoszczyna i Kamila Sternalska

niezastąpione wizażystki - uczeń Bartek Kowalczyk- szalony fryzjer

wszechstronnie utalentowany- grafik: Łukasz Czarkowski :-) i jego wspaniali uczniowie oraz współautorka scenariusza Jola C. Efektem fantastycznej pracy jest poniższy film, zapraszamy do obejrzenia!

Adres

Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego

ul. Botaniczna 66

65-392 Zielona Góra

Kontakt

68 451 38 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Śledź Nas

Początek strony