PRZYDZIAŁ GABINETÓW NA ZEBRANIE Z RODZICAMI

W ZESPOLE SZKÓŁ I PLACÓWEK KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W ZIELONEJ GÓRZE

30 maja 2022 r. godz. 17:00

TECHNIKUM  Nr 5

Lp.

KLASA

ZAWÓD

WYCHOWAWCA

SALA

1.

I tpc

technik grafiki i poligrafii cyfrowej

dr Błażej Baszczak

E5

2.

I tmf

technik fotografii i multimediów

mgr Karolina Nowak

F04

3.

I tgł

technik żywienia i usług gastronomicznych/ technik realizacji nagłośnień

mgr Piotr Dubec

PGH1

4.

I tuf

technik usług fryzjerskich

mgr Agnieszka Duda

C7

5.

I tmn

technik przemysłu mody/ technik realizacji nagrań

mgr Rafał Wójcicki

C8

6.

II tpc

technik grafiki i poligrafii cyfrowej

mgr Istiena Boguszewicz - Gnatowicz

D6

7.

II  tfm

technik fotografii i multimediów

mgr Izabela Sadurska

C9

8.

II  tmf

technik przemysłu mody/ technik usług fryzjerskich

mgr Jowita Kazubek

31.05.2022 godz. 16:15

D8

9.

II tgn

technik żywienia i usług gastronomicznych/ technik realizacji nagrań

mgr Anna Banasiak - Kazubska

31.05.2022 r.

godz. 16:15

F7

10.

III tmgG

technik fotografii i multimediów/ technik grafiki
 i poligrafii cyfrowej

mgr Sławomir Tomczuk

PGH2

11.

III tfgG

technik usług fryzjerskich/ technik żywienia
i usług gastronomicznych

mgr Agata Ryszewska

Pracownia fryzjerska

12.

III tfmP

technik fotografii i multimediów

mgr Izabela Majka

D3

13.

III tpcP

technik grafiki i poligrafii cyfrowej

mgr Łukasz Czarkowski

F5

14.

III tmfP

technik przemysłu mody/ technik usług fryzjerskich

mgr Grażyna Hoszowska -Wojtkiewicz

F03

15.

III tgP

technik żywienia i usług gastronomicznych

mgr Mateusz Halkowicz

F02

 

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA Nr 1

LP.

KLASA

ZAWÓD

WYCHOWAWCA

SALA

1.

I a

wielozawodowa

mgr Małgorzata Barszczewska

F4

2.

I b

wielozawodowa

mgr Irena Gawron

D4

3.

I kw

kucharz/wielozawodowa

mgr Justyna Wienke

D5

4.

I f

fryzjer

Mgr Agnieszka Chalecka

C6

5.

II  a

wielozawodowa

mgr Maciej Wiśniewski

E4

6.

II  b

wielozawodowa

mgr Anna Jaśkowiak - Rosińska

D2

7.

II f

fryzjer

mgr Kamila Gerbaud

F08

8.

III fkG

fryzjer / kucharz

mgr Justyna Ławrynowicz

F2

9.

III aG

wielozawodowa

mgr Justyna Sońta

E1

10.

III fP

fryzjer

mgr Monika Brożyna

E3

11.

III kP

kucharz

mgr Jan Korsak

sala gimnastyczna

12.

III aP

wielozawodowa

mgr  Rafał Popiołek

31.05.2022 r.

godz. 16:15

sala gimnastyczna

 

 

Adres

Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego

ul. Botaniczna 66

65-392 Zielona Góra

Kontakt

68 451 38 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Śledź Nas

Początek strony