Coroczne winobranie w Zielonej Górze nie mogło odbyć się bez obecności uczniów i nauczycieli nasze szkoły.
11 września 2012r. o godzinie 18,20 na scenie głównej odbył się pokaz kosmetyczno – fryzjersko – gastronomiczny pod tytułem „Spotkanie żywiołów” Kreacje fryzjerskie wykonane prze uczennice   z klasy Pani Agaty Ryszewskiej, ozdobione makijażem w wykonaniu kosmetyczek pod okiem Pani Małgorzaty Włoszczyny stylizowane na wodę i ogień, walczący uczniowie, wirujący ogień oraz płonące potrawy przygotowane przez Łukasza i Martynę pod opieką Pana Jana Korsaka  to to, co działo się przez godzinę na scenie głównej.

Demoniczna muzyka okraszona była wyciszającą grą na skrzypcach w wykonaniu Martyny, uczennicy klasy I Tc. Układem choreograficznym zajęła się Dominika Kostrzewska a całość poprowadziła Pani wicedyrektor Mariola Kostrzewska. Radość, zabawa, pasja połączone z mistrzowską pracą królowały przed zielonogórską widownią. Dowodem na to, że pokaz wzbudził zainteresowanie była liczba widzów, która została przy scenie do końca spektaklu.
Podsumowując to wydarzenie należy z dumą podkreślić, że mamy wspaniałą, utalentowaną młodzież, doskonałych nauczycieli a razem tworzymy SUPER SZKOŁĘ.

Adres

Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego

ul. Botaniczna 66

65-392 Zielona Góra

Kontakt

68 451 38 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Śledź Nas

Początek strony