Byłe absolwentki tego gimnazjum  odwiedziły 27 kwietnia 2015 swoje koleżanki i kolegów z  klas trzecich. W niezwykle ciekawy sposób zachęcały do podjęcia nauki w ZSiPKZ.  Uczennice promujące naszą placówkę   to „kucharze najlepsi z najlepszych”: Magda , Oliwia, Natalia z 1k, Bianka z 2b i Magda z 3k. Hitem promocji były orkiszowe ciasteczka wykonane w szkolnej pracowni gastronomicznej  pod okiem  instruktora praktycznej nauki zawodu Pana Mateusza Halkowicza. Zespół promocyjny mówił o kierunkach kształcenia  w naszej placówce oraz zorganizował konkurs „Jaki to zawód ?”.

Przepis HITOWYCH ciasteczek jest dostępny na stronie internetowej szkoły.

 

Opracowała Bianka Bębenek z klasy 2b.

Adres

Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego

ul. Botaniczna 66

65-392 Zielona Góra

Kontakt

68 451 38 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Śledź Nas

Początek strony