W dniu 18 marca 2015 r. Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego zaprezentował swoją ofertę edukacyjną na Targach Pracy 2015 zorganizowanych przez Biuro Karier Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Zwiedzający, którymi byli przede wszystkim studenci i uczniowie ostatnich klas liceum, mogli poznać możliwości przyszłej edukacji na kwalifikacyjnych kursach zawodowych, odbywających się w naszej szkle.
Podczas targów słuchaczki Policealnej Szkoły nr 6 wykonywały drobne zabiegi kosmetyczne pod okiem Pani Małgorzaty Włoszczyny. Stoisko Zespołu Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Pani Justyna Sońta udzieliła wywiadu studenckiemu radiu „Indeks”, natomiast Pani Agnieszka Duda podała informacje na temat możliwości zdobycia zawodu w naszej szkole. Do zobaczenia na Targach Pracy 2016!

Opracowała: Justyna Sońta

Adres

Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego

ul. Botaniczna 66

65-392 Zielona Góra

Kontakt

68 451 38 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Śledź Nas

Początek strony