Dnia 17 marca 2015 r. uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 14 zagościli w naszych szkolnych pracowniach. Dziesięciolatki w ramach swoich zajęć poznawały szereg zawodów, w jakich nasza szkoła kształci. Jedną z profesji, jaką mogli poznać, „poczuć i skosztować” były warsztaty małego kucharza. Dzieci wraz z uczennicami klasy 2 i 3 szkoły zawodowej na wesoło i formie zabawy poznawały tajniki sztuki kulinarnej.

Pod czujnym okiem zaproszonego gościa Pani Agaty Migdałek ze szkoły gotowania dla dzieci "EnceRęce" i nauczyciela ZSiPKZ Pana Matusza Halkowicza poznawały różne smaki. Tematem przewodnim warsztatów było pieczenie ciasteczek, nie tylko na słodko.

Dziesięciolatki w grupach czteroosobowych piekły ciastka: orkiszowe z kawałkami czekolady, ciasteczka cytrynowe i pomarańczowe, muffinki czekoladowe z burakami i rożki serowe z jabłkami.

Adres

Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego

ul. Botaniczna 66

65-392 Zielona Góra

Kontakt

68 451 38 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Śledź Nas

Początek strony