We wtorek  3 marca 2015r. Uczniowie Zespołu Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Zielonej Górze mieli okazje wziąć udział w akcji „Krew ratuje życie”. Pracownicy Regionalnej Stacji Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, przybyli do szkoły, z całym sprzętem, aby zachęcić uczniów, i umożliwić im oddanie krwi. Do akcji zgłosiło się 27 kandydatów, niestety nie wszyscy spełnili wszystkie wymagania, łącznie krew oddało 16 uczniów szkoły oraz nauczyciel Maciej Wiśniewski co daje nam prawie 7 litrów krwi. Dziękuje wszystkim, którzy zadeklarowali chęć wzięcia udziału w tej szczytnej akcji, i mamy nadzieje że z roku na rok, będzie was coraz więcej. Opiekunami i organizatorami akcji byli Rafał Popiołek i Rafał Wójcicki.

Adres

Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego

ul. Botaniczna 66

65-392 Zielona Góra

Kontakt

68 451 38 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Śledź Nas

Początek strony