W dniu 7 listopada 2014 r. w Zespole Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego odbyły się eliminacje szkolne 38 Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Niemieckiego. Podobnie, jak w roku ubiegłym, test okazał się bardzo trudny, jednakże nasi uczniowie zdobywają z roku na rok coraz więcej punktów. Mamy nadzieję, że może w przyszłym roku uda się nam osiągnąć cel i zakwalifikować się do etapu okręgowego w Poznaniu, wszak „Übung macht den Meister”  (Ćwiczenie czyni mistrza).

Wyniki eliminacji szkolnych 38 Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Niemieckiego

  • I miejsce: Wiktoria Listek kl. 2 tc
  • II miejsce: Justyna Wójtowicz kl. 2 tb
  • III miejsce: Aleksandra Kapela kl. 2 tb

 

Adres

Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego

ul. Botaniczna 66

65-392 Zielona Góra

Kontakt

68 451 38 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Śledź Nas

Początek strony