Szanowni Rodzice, drodzy uczniowie!
Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 w Zespole Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Zielonej Górze odbędzie się 01 września 2020 roku. W związku z panującą pandemią, uczniowie spotkają się
z wychowawcami w salach lekcyjnych, zgodnie z przedstawionym harmonogramem. Spotkanie odbędzie się z zachowaniem reżimu sanitarnego
( obowiązkowe maseczki, zdezynfekowanie rąk przed wejściem do szkoły).
Zwracamy się również z prośbą, aby uczeń przyszedł tylko z jednymz rodziców/opiekunów.
HARMONOGRAM ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO 2020/2021 W ZESPOLE SZKÓŁ I PLACÓWEK KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W ZIELONEJ GÓRZE
TECHNIKUM Nr 5
L.P. |
KLASA |
ZAWÓD |
WYCHOWAWCA |
SALA |
GODZINA |
1 |
I tpc |
technik grafiki i poligrafii cyfrowej |
mgr Istiena Boguszewicz - Gnatowicz |
D 5 |
12.00 |
2 |
I tfm |
technik fotografii i multimediów |
mgr Izabela Sadurska |
G 1 |
12.00 |
3 |
I tmf |
technik przemysłu mody/ technik usług fryzjerskich |
mgr Jowita Kazubek |
D 1 |
12.00 |
4 |
I tgn |
technik żywienia i usług gastronomicznych/ technik realizacji nagrań |
mgr Anna Banasiak - Kazubska |
F 7 |
12.00 |
5 |
II tmgG |
technik fotografii i multimediów/ technik grafiki |
mgr Sławomir Tomczuk |
D 1 |
9.00 |
6 |
II tfgG |
technik usług fryzjerskich/ technik żywienia |
mgr Agata Ryszewska |
F 7 |
9.00 |
7 |
II tfmP |
technik fotografii i multimediów |
mgr Izabela Majka |
D 3 |
9.00 |
8 |
II tpcP |
technik grafiki i poligrafii cyfrowej |
mgr Łukasz Czarkowski |
G 2 |
9.00 |
9 |
II tmfP |
technik przemysłu mody/ technik usług fryzjerskich |
mgr Andrzej Haładziński |
D 7 |
9.00 |
10 |
II tgP |
technik żywienia i usług gastronomicznych |
mgr Mateusz Halkowicz |
F 08 |
9.00 |
11 |
III tgf |
technik usług fryzjerskich/ technik żywienia |
mgr Małgorzata Walkowicz |
D 5 |
10.00 |
12 |
III tpc |
technik grafiki i poligrafii cyfrowej |
mgr Magdalena Koryzma |
F 05 |
10.00 |
13 |
III tfm |
technik fotografii i multimediów |
mgr Sylwia Matyszczyk |
C 9 |
10.00 |
14 |
IV tpc |
technik grafiki i poligrafii cyfrowej |
mgr Małgorzata Barszczewska |
G 2 |
11.00 |
15 |
IV tg |
technik żywienia i usług gastronomicznych |
mgr Piotr Dubec |
F 04 |
11.00 |
16 |
IV tfm |
technik fotografii i multimediów |
dr Błażej Baszczak |
D 1 |
11.00 |
17 |
IV tf |
technik usług fryzjerskich |
mgr Grażyna Hoszowska-Wojtkiewicz |
F 03 |
11.00 |
BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA Nr 1
L.P. |
KLASA |
ZAWÓD |
WYCHOWAWCA |
SALA |
GODZINA |
1 |
I a |
wielozawodowa |
mgr Maciej Wiśniewski |
F 04 |
12.00 |
2 |
I b |
wielozawodowa |
mgr Anna Jaśkowiak - Rosińska |
C 6 |
12.00 |
3 |
I f |
fryzjer |
mgr Kamila Gerbaud |
C 9 |
12.00 |
4 |
II fkG |
fryzjer / kucharz |
mgr Justyna Ławrynowicz |
G 1 |
9.00 |
5 |
II aG |
wielozawodowa |
mgr Justyna Sońta |
E 1 |
9.00 |
6 |
II fP |
fryzjer |
mgr Monika Brożyna |
E 3 |
9.00 |
7 |
II kP |
kucharz |
mgr Jan Korsak |
C 9 |
9.00 |
8 |
II aP |
wielozawodowa |
mgr Rafał Popiołek |
C 8 |
9.00 |
9 |
III fk |
fryzjer / kucharz |
mgr Agnieszka Duda |
C 7 |
10.00 |
10 |
III a |
wielozawodowa |
mgr Dorota Hanuszewska/ zastępstwo |
D 2 |
10.00 |
11 |
III b |
wielozawodowa |
mgr Marta Czajka |
F 06 |
10.00 |
SZKOŁA PODSTAWOWA DLA DOROSŁYCH Nr 2
L.P. |
KLASA |
WYCHOWAWCA |
SALA |
GODZINA |
1 |
VIII |
mgr Rafał Wójcicki |
C 8 |
11.00 |