Dnia 26.09.2017 w Centrum Innowacji i Technologii dla Zdrowia Człowieka Parku Naukowo-Technologicznego Uniwersytetu Zielonogórskiego odbyły się pierwsze zajęcia zawodoznawcze w ramach Projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Mieście Zielona Góra- projekty realizowane poza formułą ZIT”, współfinansowanym z Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanym w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020, Działanie 8.4 Doskonalenie jakości kształcenia zawodowego; Poddziałanie 8.4.1 Doskonalenie jakości kształcenia zawodowego- projekty realizowane poza formułą ZIT. 

W warsztatach pod nazwą „Kobiece laboratorium, czyli jak stworzyć swój własny kosmetyk” poprowadzonych pod kierunkiem Kierownika Centrum Pani mgr Alicji Defort oraz pracownika naukowo-badawczego Pani mgr Weroniki Worobiec wzięły udział uczennice z klasy IV TGF technik usług fryzjerskich.

Adres

Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego

ul. Botaniczna 66

65-392 Zielona Góra

Kontakt

68 451 38 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Śledź Nas

Początek strony