W programie uroczystej gali z okazji 50-lecia Zespołu Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Zielonej Górze m.in. wręczenie honorowych tytułów „Ambasadora ZSiPKZ”, będących wyrazem uznania i wdzięczności za nieocenioną pracę na rzecz rozwoju szkoły. Wyróżnienie to otrzymają niezwykłe i wyjątkowe osobistości, dzięki którym szkoła rozkwita, zmienia się i ewoluuje nieprzerwanie od 50 lat.

Tytułem „Pracodawca 50-lecia ZSiPKZ” uhonorowani zostaną wybitni mistrzowie praktycznej nauki zawodu, pracodawcy, właściciele firm i przedsiębiorstw, którzy od lat współpracują ze szkołą, przygotowując młodzież do samodzielnego funkcjonowania na rynku pracy.

Istotnym punktem gali będzie podpisanie Honorowego Patronatu ZSiPKZ z Lubuskim Teatrem, umożliwiające szkole współpracę z jedną z najbardziej kulturotwórczych instytucji. Dzięki temu uczniowie zyskają możliwość uczestnictwa w warsztatach aktorskich i reżyserskich, tworzenia spektakli i przedstawień.

W artystycznej części gali młodzież szkolna w musicalu pt. ”Strefa celnych wyborów zawodowych - Botaniczna 66” zaprezentuje fabrykę zawodów, którą szczyci się ZSiPKZ. Zaś w przygotowanym specjalnie z myślą o gali taneczno-muzycznym show uczniowie pokażą swe umiejętności nie tylko zawodowe.

Słodki akcent w postaci wyśmienitego, urodzinowego tortu z pięćdziesięcioma świeczkami zwieńczy galę.

Serdecznie zapraszamy do świętowania urodzin ZSiPKZ oraz udziału w tej wspaniałej uroczystości!!!

 

Adres

Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego

ul. Botaniczna 66

65-392 Zielona Góra

Kontakt

68 451 38 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Śledź Nas

Początek strony