Uczniowie ZSiPKZ postanowili, że już po wakacjach i nadszedł czas wrócić myślami od odpoczynku do innych potrzebujących.  Dlatego kolejny już rok jako Ambasadorzy współpracują z Europejskim Centrum Wolontariatu w ogólnopolskim projekcie "Młodzi dla Kamerunu". Członkowie Szkolnego Klubu Wolontariatu "Młodzi dla Kamerunu" zapraszają z całego serca do wspólnej misji walki o edukację w Kamerunie! Jak? Biorąc udział w akcji pt.
"Wyślij Kredki do Afryki".
Celem jest zbiórka kredek i innych przyborów szkolnych, które pomogą naszym kameruńskim podopiecznym i przyjaciołom w bardziej efektywnej pracy jaką wykonują w szkołach, które wybudowaliśmy lub wspieramy (w Kengang i Baffoussam). 
AKCJA TRWA OD 17 WRZEŚNIA DO 12 PAŹDZIERNIKA 2018r. 
Prosimy o przynoszenie przyborów do sali D6. 
Wierzymy, że WSPÓLNIE damy radę!

Adres

Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego

ul. Botaniczna 66

65-392 Zielona Góra

Kontakt

68 451 38 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Śledź Nas

Początek strony