W dniu 12 października w Zespole Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego  świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej, czyli Dzień Nauczyciela. Samorząd Uczniowski jak zawsze, przygotował nam wspaniałą „niespodziankę” w postaci śmiesznych skeczy. Wszyscy doskonale się bawiliśmy przy słodkim ciasteczku i gorącej kawie. Szczególnie interesujące, a zarazem zabawne były zmagania zespołu nauczycieli  z  grupą uczniów w „Szkolnej Familiadzie”. Przyznać trzeba, że niektóre pytania były bardzo skomplikowane. Wygrali oczywiście Jastrubczakowie (nauczyciele), ale tylko dlatego, że było to ich święto.
Za uatrakcyjnienie naszego dnia wspaniałą zabawą dziękujemy Samorządowi Uczniowskiemu, a sami sobie życzyć możemy cierpliwości i wytrwałości, ale jednocześnie spełnienia  na  tej trudnej drodze, jaką jest edukacja młodego pokolenia. 

J.Ciążkowska-Gaj

Niedługo ukaże się film i zdjęcia z imprezy:)

Adres

Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego

ul. Botaniczna 66

65-392 Zielona Góra

Kontakt

68 451 38 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Śledź Nas

Początek strony