W dniu 5 kwietnia w Zielonogórskim Ratuszu odbyła się gala finałowa Samorządowego Konkursu Nastolatków "Ósemka Wspaniałych". Aktywnie pracująca wolontarystycznie ósemka młodzieży z zielonogórskich szkół została wyróżniona mianem "Ośmiorga Wspaniałych". Ogromny zaszczyt przypadł w udziale uczniowi ZSiPKZ Fabianowi Felsmanowi, gdyż został On wybrany najlepszym z Ósemki oraz Laureatem konkursu i przedstawicielem naszego okręgu na eliminacje do Ogólnopolskiego etapu Konkursu Nastolatków "Ósemka Wspaniałych" w Warszawie! Mile zaskoczony uczeń zapewnił o potwierdzeniu swojego stawiennictwa w stolicy 6 kwietnia,  gdzie uda się z opiekunem na przesłuchanie i prezentację. Serdecznie gratulujemy Fabianowi zwycięstwa i trzymamy kciuki za godne reprezentowanie Zielonej Góry w Warszawie! Jednocześnie bardzo dziękujemy uczennicom Monice Mazepie, Darii Żytyńskiej i Oliwii Niemczynowskiej za godne reprezentowanie szkoły i gratulujemy zdobycia wyróżnień! Jesteśmy z Was wszystkich dumni! 

Istiena Boguszewicz-Gnatowicz, opiekun Szkolnego Klubu Wolontariatu "Młodzi dla Kamerunu" w ZSiPKZ

Adres

Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego

ul. Botaniczna 66

65-392 Zielona Góra

Kontakt

68 451 38 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Śledź Nas

Początek strony