Dnia 21 marca 2018 r. o godzinie 10 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Samorządowym Konkursie Nastolatków "Ósemka Wspaniałych". Byli to Monika Mazepa, Oliwia Niemczynowska, Daria Żytyńska oraz Fabian Felsman. Uczniowie zostali oficjalnie zaprezentowani przed uczestnikami i jury listami rekomendacyjnymi  od opiekuna Szkolnego Klubu Wolontariatu "Młodzi dla Kamerunu" pani Istieny Boguszewicz - Gnatowicz, którego są członkami. Następnie przez 5 minut sami prezentowali swoje osiągnięcia wolontarystyczne. Z całego okręgu zostanie wyłonionych ośmiu najlepszych wolontariuszy, natomiast tylko jeden wyjątkowy z tego grona pojedzie 6 kwietnia na Ogólnopolski Konkurs reprezentować Zieloną Górę. Ogłoszenie wyników na uroczystej gali w Zielonogórskim Ratuszu 5 kwietnia. Trzymamy kciuki!

Istiena Boguszewicz-Gnatowicz, opiekun Szkolnego Klubu Wolontariatu "Młodzi dla Kamerunu" w ZSiPKZ.

 

Adres

Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego

ul. Botaniczna 66

65-392 Zielona Góra

Kontakt

68 451 38 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Śledź Nas

Początek strony